اخبار

رویکرد توسعه ای شرکت ملی خدماتی تدارک در سال جدید

204
0


اعلام آمادگی شرکت ملی خدماتی تدارک برای همکاری با بانک ها و سازمان های بزرگ در سال جدید

با استعانت از خداوند متعال، مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ملی خدماتی تدارک برای سال مالی منتهی به 1402/10/30  برگزارشد. در این جلسه گزارش هیات مدیره شرکت تدارک و گزارش حسابرس شرکت قرائت گردید و سپس صورت های مالی شرکت مورد بررسی قرار گرفته و به تصویب رسید.
شرکت ملی خدماتی تدارک طی 40 سال سابقه، امروز به عنوان یکی از شرکت های مهم و اثرگذار در حوزه های بازرگانی، تامین نیروی انسانی، پولرسانی و حمل اشیاء گرانبها در کشور فعال بوده و در سال جدید نیز با رویکرد توسعه بازارهای هدف و شناسایی بازارهای جدید فعالیت خود را دنبال خواهد کرد.
حجت الله لطفی مدیرعامل شرکت ملی خدماتی تدارک در جلسه مجمع عمومی عادی سال مالی منتهی به 30دی ماه 1402 که با حضور مدیرعامل موسسه همیاری کوثر و رییس و نایب رییس، اعضای هیات مدیره و دیگر مدیران ارشد شرکت ملی خدماتی تدارک برگزار شد ، با اشاره به ارتباط خوب و موثر فی مابین این شرکت و موسسه همیاری کوثر گفت: با توجه به این همکاری مطلوب و همچنین تحقق تمامی اهداف شرکت در سال مالی 1402، به دنبال افزایش درآمدهای پایدار و بهینه سازی پورتفوی درآمدی شرکت در سال جدید هستیم.
وی با بیان اینکه سال 1403 باید سالی متفاوت برای شرکت ملی خدماتی تدارک در عمل و نه در شعار باشد، افزود: مجموع نیروهای این شرکت بيش از 6 هزار و 500 نفر است که بیش از 5 هزار نفر آن در بانک ملی ايران فعالیت می کنند. این شرکت علاوه بر بانك ملي ايران، بخشی از نیروی انسانی بانك توسعه صادرات، موسسه آموزش بانكداري ايران، صرافي بانك ملي ايران، موسسه همياري كوثر، بيمارستان بانك ملي و شركت آب و فاضلاب را نیز در کارنامه خود دارد.
آقای لطفی با بیان اینکه شرکت تدارک در زمینه ترخیص کالا صاحب برند است، از آمادگی کامل این شرکت براي انجام امور واردات و صادرات و ارسال مراسلات سایر بانک ها و شركت ها در سراسر کشور خبر داد.
مدیرعامل شرکت ملی خدماتی تدارک همچنین از فعالیت موفقيت آميز این شرکت در حوزه پولرسانی و حمل محموله‌های طلا و ارز خبر داد و ضمن اعلام آمادگی کامل برای همکاری با صرافی‌ها و موسسات بانكي و اعتباري در این زمینه گفت: اخیرا دو محموله بزرگ طلا را حمل کردیم و با توجه به همکاری خوبی که با مرکز مبادله ارز و طلای ایران از طریق بانک کارگشایی داریم، به دنبال افزایش بیشتر ضریب امنیت انتقال محموله های گران بها در کشور هستیم.
وی با بیان اینکه شرکت ملی خدماتی تدارک از سال 1394 عملیات پولرسانی شعب بانک ملی ایران را آغاز کرده است، ادامه داد: اکنون خدمات پول رسانی با خودروهای مجهز به دوربین،GPS و کابین ویژه حمل پول انجام می شود و نیروی حفاظتي اعم از نيروهاي انتظامي و شركت‌هاي داراي مجوز از نيروي انتظامي، امنیت خودروهای پول رسان را به صورت روزانه تأمین می کنند و اکیپ های پولرسانی به صورت لحظه ای رصد می شوند.
آقای لطفی حضور نیروی انسانی کارآمد و با انگیزه را مهم ترین عامل تعالی سازمانی عنوان و بیان کرد: بحث آموزش نیروی انسانی برای شرکت اهمیت ویژه‌ای دارد و تمام نيروهاي اين شرکت، آموزش های اولیه بدو خدمت را طي كرده اند و به دنبال آموزش های تکمیلی پرسنل هستیم.
دکتر محسن امیری مدیرعامل موسسه همیاری کوثر نیز با تاکید بر اینکه گزارش مالی شرکت ملی خدماتی تدارک طبق استانداردهای حسابرسی مطلوب و سودآوری آن نسبت به سال گذشته از رشد خوبی برخوردار بود، گفت: امیدواریم در سال آینده هم فعالیت های شرکت ملی خدماتی تدارک گسترش یابد.
وی افزود: سیاست ما در هیات عامل موسسه همیاری کوثر مبتنی بر دیدگاه توسعه ای است و از این رو، شرکت ملی تدارک نیز باید فعالیت های خود را هر سال متنوع تر و سودآورتر کند.
امیری ادامه داد: در نشست مجمع، بر گسترش فعالیت های شرکت در حوزه بازرگانی و کارت بازرگانی نیز تاکید شد چرا که فعالیت های بازرگانی بسیار زودبازده و سودآور هستند و اگر همکاران ما در شرکت تدارک، سیاست های توسعه ای را در پیش بگیرند قطعا می توانند به سودآوری خوبی دست یابند.
مدیرعامل موسسه همیاری کوثر درباره آخرین وضعیت اوراق تابام ابراز داشت : 76 هزار و 500 نفر از همکاران شاغل، بازنشسته و وظیفه بگیر این اوراق را خریداری کرده و اکنون شرکت چاپ و نشر در حال چاپ اوراق سهام است. این اتفاق، برای نخستین بار در طول تاریخ اداره ثبت شرکت ها رقم می خورد که یک شرکت سهامی خاص، این تعداد سهام دار به صورت رسمی داشته باشد.
وی با تقدیر از حمایت های دکتر نجارزاده مدیرعامل بانک ملی ایران و اعتماد همکاران در سهام داری تابام اضافه کرد: همانطور که شعار بانک ملی ایران «اعتماد می ماند» است، همکاران نیز اعتماد داشته باشند و امیدواریم که در اردیبهشت ماه سال 1403 مجمع عمومی سالیانه تابام را برگزار کنیم و همه سهامداران بتوانند گزارش عملکرد مناسبی را شاهد باشند.
دکتر امیری با تاکید بر اینکه مجموع تابام (گروه توسعه اقتصادی بام) عمر زیادی ندارد اما در مدت زمان کوتاه چند ماه گذشته و از زمان آغاز به فعالیت تا امروز، سرمایه گذاری های خوبی انجام شده است، بیان کرد: تابام با سرمایه خوبی ثبت شده است و با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده، آینده خوبی را برای آن متصور هستیم. از پنج گروه پیش بینی شده ذیل تابام، دو گروه را در سال جدید تشکیل خواهیم داد.
همچنین آقای شمس اله خدایی مهر رئیس هیات مدیره شرکت ملی خدماتی تدارک هم درباره فعالیت های آتی این شرکت گفت: با توجه به پیشینه شرکت ملی خدماتی تدارک و توانمندی نیروی انسانی آن، در سال جدید بیشتر به حوزه بازرگانی ورود خواهیم کرد.
وی با تاکید بر اینکه ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان و برقراری ارتباط موثر و شناسایی نیازهای آنان از مهم ترین اهداف این شرکت در سال جدید است، اظهار کرد: تنوع بخشی به سبد خدمات، اصلاح زیرساخت ها و توسعه IT، شناسایی و توسعه بازارهای هدف به منظور افزایش سهم بازار، آموزش کارکنان جهت حرکت به سمت سازمان دانش محور از دیگر برنامه های آتی این شرکت است.
آقای شهراد نصراله زاده عضو هیات مدیره و قائم مقام مدیرعامل شرکت ملی خدماتی تدارک نیز با تاکید بر اینکه خوشبختانه تمامی اهداف سال مالی گذشته محقق شده است، گفت: چشم انداز این شرکت در سال جدید، تنوع پرتفوی درآمدی و کاهش ریسک های عملیاتی شرکت است.
وی با اشاره بر اهمیت نیروی انسانی توانمند در پیشرفت و تعالی سازمانی اظهار کرد: دوره های آموزشی حضوری و غیر حضوری به منظور توانمندسازی و بهبود عملکرد کارکنان از جمله برنامه های این شرکت در سال جدید است.
لازم به ذکر است، فرهاد معقول و اسماعیل جلایی اعضای هیات عامل موسسه همیاری کوثر، آقایان بشیر عباس پور قمی و داوود ملک نیا اعضای هیات مديره شرکت ملی خدماتی تدارک نیز در این مجمع حضور داشتند.

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آرشیو سال