بازرگانی و ترخیص کالا

بازرگانی و ترخیص کالا

شرح

شركت تدارك ازشرکت های خدماتی فعال درزمینه های بازرگانی، واردات و صادرات، ترخیص کالا از گمرکات کشوراست که وجود مدیریت و کارشناسان مجرب وباتجربه ، این شرکت رابه یک مجموعه معتبروشناخته شده درزمینه امورگمرکی و ترخیص کالا تبدیل کرده است. تدارك طی فعالیت خود توانسته است خدمات بازرگانی مختلف از جمله ترخیص کالا، امورگمرکی ، حمل و نقل و مشاوره های بازرگانی را به شرکت های تجاری و صنعتی اعم از دولتی و غیردولتی را به انجام برساند و ساليانه حجم عظیمی از کالاهای مختلف را ترخیص و تحویل مشتریان نماید.

تسلط به آخرین آیین نامه ها و قوانین بازرگانی و گمرکی ، صداقت، امانت داری و حفظ اسرار تجاری مشتریان، دقت در محاسبات، تسریع در انجام امورمشتریان موفقیت شركت تدارك و رضایت مشتریان را به همراه داشته است.

تاریخچه

شرکت ملی خدماتی تدارک با بیش از 17 سال تجربه ارائه خدمات در زمینه تامین نیروی انسانی در مشاغل مختلف برای سازمان ها، بانک ها و موسسات مالی و اعتباری این توانائی را دارد که افراد کارآمد با توانائی مناسب و آموزش دیده در زمینه های مختلف را در اختیار سازمان ها و شرکت های دولتی و غیردولتی قرار دهد.

این شرکت تاکنون در این زمینه با بانک ملی، بانک مرکزی، وزارت امور اقتصادی و دارائی، بانک سامان، بانک قرض الحسنه مهر ایران و ... همکاری داشته است، لازم به ذکر است که این شرکت دارای مجوز و تأیید صلاحیت از وزارت کار و امور اجتماعی و همچنین عضو انجمن صنفی کارفرمایان شرکتهای خدماتی و تأمین نیروی انسانی بوده و طرح طبقه بندی مشاغل را پیاده و اجرا نموده همچنین در این زمینه موفق به دریافت استاندارد ISO: 9001-2015 شده است.

پروژه ها

نمونه كالاهاي ترخيص شده توسط شركت ملي تدارك عبارتند از :

مدار الکتریکی قطع کننده خودکار-ماشین آلات صحافی-کف پوش پلاستیکی-دستگاه خنک کننده هوا-شیلنگ گاز در سایزهای مختلف-درب چوبی-ماشین آلات مستعمل بافندگی-دستگاه کارخانه نساجی-مواد اولیه پلاستیک-بیل مکانیکی همراه با لوازم وقطعات جانبی-لودر هیوندای همراه با لوازم و قطعات جانبی-اتیکت زن-پارچه-پوشش کف پلاستیکی-اسپری پاک کننده صنعتی-واشر سرسیلندر-مواد فلد سپات-مواد اکسید روی لوازم خودرو-دستگاه ماشین آلات خط تولید-ظرفشوئی بکو-لباسشوئی بکو-یخچال فریزر-دستگاه صنعتی ولوازم متعلقه کود از پسماندشهري-مجوز چرخ واجزاء وقطعات بوژی-دستگاه موتور برق W 7900-کمپرسور هوا روی شاسی چرخدار-کاغذ مقوای پشت طوسی-مواد پلی اتیلن-ورق رول آهن سیاه-ورق تخت آهن سیاه دستگاه پرورش طیور و...