اخبار

همایش سراسری نمایندگان شرکت در استانها - آذرماه 1395

4572
2

با استعانت از خداوند متعال همایش سراسری نمایندگان شرکت ملی خدماتی تدارک در استانها روز چهارشنبه مورخ 95/09/24 مصادف با هفته وحدت در محل سالن همایش حافظ بانک ملی ایران  باحضور   آقایان : بارانی معاونت محترم مقام محترم مدیر عامل بانک ملی ایران ، ملک مجد معاون محترم اداره کل گزینش، آزاد معاون محترم اداره کل کارپردازی، تعدادی از مدیران و کارشناسان محترم ادارات کل کارپردازی و سرمایه انسانی بانک ملی، ریاست و اعضای محترم هیئت مدیره ، مدیرعامل و معاونین محترم و نمایندگان محترم شرکت تدارک در استانها برگزار گردید. در این مراسم پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران، جناب آقای لطفی مدیرعامل محترم شرکت ضمن تبریک به مناسبت ایام ولادت حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت همراه با خیر مقدم به  مدعوین گرامی مراسم را آغاز نمودند. سپس جناب آقای بارانی معاونت محترم مدیریت عامل بانک ملی، در بیانات خود از ارتباط صمیمانه بانک ملی ایران و شرکت تدارک طی سالهای گذشته یادکردند و به راهکارهای درآمدزایی شرکت جهت دستیابی به استقلال و تحکیم پایه های شرکت  اشاره نمودند و از مسئولین شرکت که در برپایی این مراسم سهیم بوده اند تشکر نمودند. در ادامه جناب آقای کلانتری عضو محترم هیئت مدیره شرکت به طور جامع به شرح وضعیت شرکت از گذشته تا حال و  طرح مسائل و راهکارهای آن در شرکت پرداختند. در ادامه جناب آقای آزاد معاون محترم اداره کل کارپردازی مسائلی را در زمینه پرداختها و تسهیل روابط کاری در چهارچوب قرارداد و ضوابط اداری بیان نمودند. سپس جناب آقای پشوتن رئیس محترم هیئت مدیره شرکت ضمن خیر مقدم و تبریک هفته وحدت، طی سخنانی  تمامی نمایندگان را به حرکت پویا در زمینه درآمد زایی و فراهم نمودن بستر دیگر فعالیتهای بازرگانی درکنار همکاری با بانک ملی دعوت نمودند و نقش نمایندگان در این زمینه را بسیار مهم شمردند.

در بخش دوم این همایش جناب آقای نصرالله زاده معاونت محترم اداری و مالی  شرکت چشم اندازها و برنامه های آتی شرکت را تبیین نمودند. در ادامه جناب آقای سلمانی معاونت محترم پشتیبانی شرکت به تشریح موضوع پولرسانی پرداختند و با بیان روند خدمات  پولرسانی از آغاز کار در مهرماه سال 94  در تهران ، از توسعه آن در دیگر استانها خبر دادند. آقای نعمتی نیا  نماینده شرکت در استان آذربایجان غربی به نمایندگی از طرف استانها مسائل و مشکلات شرکت در نمایندگیها را بیان نموده و پیشنهادات خود و دیگر استانها را در راستای اهداف شرکت مطرح و نهایتاً گزارشی از  موارد مطرح شده را برای پیگیریهای لازم به مسئولین حاضر در جلسه ارائه نمودند.
در بخش پایانی جلسه پرسش و پاسخ برگزار و سوالات مطرح شده از سوی نمایندگان محترم توسط مسئولان حاضر در جلسه پاسخ داده شد. همچنین جوایزی به نمایندگان استانهای کرمان، کردستان ، همدان، گیلان، اردبیل و آذربایجان غربی که از  عملکرد مطلوب تری برخوردار بودند اهدا گردید.
 در خاتمه نتایج حاصله از همایش که مورد استقبال نمایندگان و مدعوین محترم قرارگرفت توسط مدیرعامل محترم شرکت جمع بندی گردید.


برای این مقاله 2 نظر ثبت شده است

بهنام اكبري

پنجشنبه, 09 دی,1395 :: 10:16

با سلام خدمت مسئولین ارشد شرکت ملی خدماتی تدارک و با تشکر از اینکه همیشه به فکر نیروهای زحمتکش و بی بضاعت شرکتی بودند و هستند و خواهشم از مدیریت عامل و هیئت مدیره محترم این است که با وجود مشکلاتی که در عرصه مسکن داریم خواهشمندیم تا تدابیری اتخاذ فرمایید تا به کونه ای برای نیروهای شرکتی وام مسکن تعلق بگیره تا کمی از مشکلات مسکن نیروهای شرکتی مرتفع گردد .با تشکر از مدیریت عامل و هیئت مدیره محترم شرکت ملی خدماتی تدارک

بهنام اكبري

ﺳﻪشنبه, 14 دی,1395 :: 18:51

سلام .چرا نظراتی که ما میزاریم رو ثبت نمیکنین ما به جز اینجا جایی نداریم که مشکلاتمون رو برای مدیر عامل محترم شرکت مطرح کنیم خواهشمندیم واسه مسکن نیروی شرکتی فکر اساسی کنید واقعا در شرایط سختی داریم امرار معاش میکنیم .با تشکر

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آرشیو سال