اخبار

حضور مدير عامل شركت جناب آقاي بماني در شهر سنندج

5075
0

 جناب آقاي بماني طي سفر دو روزه خود به استان كردستان با آقاي حجت اله شاكري رياست محترم اداره امور شعب بانك ملّي ايران در استان ديدار و ضمن تبريك، بمناسبت بازگشت ايشان از سفر حج، بر افزايش تعامل مديران و مسئولين بانك با شركت در راستاي افزايش راندمان كاري تاكيد نمودند.

همچنين ايشان ضمن عقد قرارداد تامين نيروي انساني براي بانك كشاورزي استان از نمايندگي شركت، مستقر در اداره امور شعب بانك ملّي ايران ديدار و به بحث و تبادل نظر در رابطه با تسهيل امور همكاران در بخش هاي رفاه و درمان و حقوق و دستمزد پرداختند.
ايشان با اشاره به اهداف اصلي پيش روي شركت از نمايندگان در استانهاي كرمانشاه و كردستان و ايلام خواستند تمام سعي و تلاش خود را در راستاي بهبود وضعيت رفاه همكاران و همچنين افزايش بهره وري و پتانسيل نيروي انساني در راستاي تحقق اهداف شركت و بانك بكار گيرند.

آقاي بماني در ادامه از برخي شعب بانك ملّي ايران در استان ديدار و به تبادل نظر با همكاران شركتي و مسئولين شعب پرداختند و طي آن از چند نفر از همكاران كه به لحاظ رفتار كاري مورد رضايت مسئولين، همكاران شعبه و نماينده شركت در استان بودند، با اهداء كارت هديه، تقدير و تشكر بعمل آوردند.

ايشان در پايان به سوالات همكاران پاسخ دادند و مقرر گرديد موارد مطرح شده پيگيري و اقدامات لازم انجام گردد.

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آرشیو سال