اخبار و مقالات

10

سفر يكروزه اعضاي هيأت مديره بانك ملّي ايران به استان گيلان

سفر يكروزه اعضاي هيأت مديره بانك ملّي ايران به استان گيلان
خسرو خواجه حسني و محمد فطانت‌فرد اعضاي هيأت مديره بانك ملي ايران با حضور در استان گيلان ضمن شركت در جلسه هم‌انديشي رئيس و معاونين اداره امور، روساي حوزه و شعبه ممتاز رشت استراتژي بانك براي توسعه فعاليت‌ها را تشريح كردند.
در اين جلسه آقاي خواجه‌حسني با تاكيد بر افزايش اطلاعات و تلاش كاركنان براي جذب منابع ارزان قيمت، درآمد مبتني بر كارمزد خدمات و اعطاي تسهيلات عقود مشاركتي كوتاه مدت، آنها را ضامن رشد، بقا و توسعه سازمان در راستاي سودآوري دانست.
وي در ادامه به اهميت و بزرگي بانك ملي ايران اشاره كرد و گفت: بايد نگاه همه همكاران و توجه ايشان، بهبود شاخص‌هاي بانك در همه زمينه‌ها، متناسب با نام و بزرگي سازمان باشد.
وي با تاكيد بر لزوم استقرار نظام جانشين‌پروري، آن را وظيفه‌اي خطير، حساس و سرنوشت ساز براي بانك دانست و آموزش صحيح نيروهاي مستعد و با انگيزه را از اصول اوليه آن برشمرد.

در بخش بعدي اين نشست دكتر فطانت‌فرد نيز ضمن ابراز خرسندي از حضور در جمع مديران اداره امور شعب گيلان بر برنامه‌ريزي صحيح و حركت در مسير رسيدن به اهداف سازماني تاكيد كرد.

منبع: سايت بانك ملي ايران

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (4541)
کد خبر: 37
  • سفر يكروزه اعضاي هيأت مديره بانك ملّي ايران به استان گيلان

RSS comment feed نظرات ارسال شده

1
# عباس (چهارشنبه 11 تیر 1393 04:27 ب.ظ)
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیران و بزرګان بانک ملی با آرزوی داشتن طاعات و عبادات ‍‍‍پرفیض و برکت برای شما.........
در این جلسه شما حرفهای خوبي زدید همچنين به نکته خوبی اشاره کردید.......(وي با تاكيد بر لزوم استقرار نظام جانشين‌پروري، آن را وظيفه‌اي خطير، حساس و سرنوشت ساز براي بانك دانست و آموزش صحيح نيروهاي مستعد و با انگيزه را از اصول اوليه آن برشمرد)...اما قبل از این کار باید از لحاظ مالی غم نیروها رو خورد بعد بفکر پیشرفت بانک باشید...باتشکر نیروی شرکتی بانک

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت