اخبار و مقالات

03

در حضور اعضاء هيئت مديره موسسهء همياري كوثر و اعضاء هيئت مديرهء شركت ملي خدماتي تدارك صورت پذيرفت: مراسم توديع و معارفه مدير عامل شركت تدارك.

در حضور اعضاء هيئت مديره موسسهء همياري كوثر و  اعضاء هيئت مديرهء شركت ملي خدماتي تدارك صورت پذيرفت: مراسم توديع و معارفه مدير عامل شركت تدارك.

مراسم توديع و معارفه مديرعامل شركت تدارك در صبح روز شنبه مورخ 94/05/03 در سالن جلسات ساختمان مركزي شركت تدارك انجام شد. در ابتدا اعضاء هيئت مديره موسسه همياري كوثر با تشكر و قدرداني از آقاي بماني به سبب خدمات ارزنده‌اي كه در طول قريب به دو سال، از خود به جاي گذاشته‌اند از گامهاي مثبت و تحسين برانگيز ايشان كه سبب ايجاد انگيزه و شور و نشاط در پرسنل گرديده است سپاس به عمل آوردند. هر يك از اعضاء هيئت مديره شركت تدارك نيز ضمن ابراز خورسندي و رضايت از  عملكرد و بازده كاري ايجاد شده، ، ماحَصَل زحمات ايشان را جهت ارتقاء وضعيت كمّي و كيفي شركت تدارك قابل وصف و ماندگار دانسته و از جديّت و سعي وافري كه در طول مدت مديريت خود، از خود نشان داده‌اند تقدير به عمل آوردند. همچنين هريك از اعضاء محترم ضمن خوش آمدگويي به آقاي منصور عبدي، از مديران اسبق بانك ملي ايران، نامبرده را رسماً به عنوان مدير عامل جديد شركت تدارك منصوب كرده و براي وي آرزوي موفقّيّت نمودند. در جلسه توديع و معارفهء ياد شده، آقاي احمد بماني گلناآبادي نيز ضمن خير مقدم به حاضرين عنوان نمودند كه "بنده بحمدالله اين افتخار را داشتم كه در تمامي اين مدت، در چهارچوب اهداف تعيين شده براي شركت، و در سايه رهنمودهاي مديران ارشد بانك ملي، تمام تلاش خود را به منظور ارائه هر چه بهتر خدمات شركت، آنگونه كه شايسته جايگاه بانك ملي مي باشد، بكارگيرم و خدا را شاكرم كه در مسير نيل به اهداف والاي تعيين شده از همكاري و مساعدت مجدانه ساير همكاران نيز بهره‌مند گرديدم". آقاي بماني در ادامه اضافه نمودند كه "در خور تقدير است كه از حُسن اعتماد مديريت محترم عامل بانك ملي ايران، جناب آقاي دكتر همتي و  همچنين اعضاء هيئت مديرهء محترم شركت، در واگذاري مسئوليت به اينجانب نهايت سپاس و قدرداني به عمل آورم.

همچنين از كليه همكاران شركت تدارك در سراسر كشور كه در طول تصدّي مديريت اينجانب، نهايت توان خود را بكار گرفته تا گامهاي همراهي و همدلي خود را موثر و مفيد نمايند، تشكر مي نمايم." ايشان در خاتمه سخنان خود به اين موضوع اشاره كردند كه "دلسوزان و شيفتگان خدمت، در هر رده و در هر موقيعتي تمام توان خود را به منظور انجام هر چه بهتر مسئوليت محوله بكار مي گيرند و اينجانب ايمان دارم كه آقاي عبدي كه از دوستان و همكاران قديمي بنده نيز مي‌باشند، به لطف خدا در انجام ماموريت محوله موفّق و مويّد خواهند بود."

در پايان آقاي منصور عبدي مدير عامل جديد شركت تدارك نيز با تشكر از تك تك اعضاء، به جهت حُسن اطمينان درنظر گرفته شده،  اظهار اميدواري كردند كه در مواقع لزوم از تجارب و دانسته هاي آقاي بماني استفاده شاياني شود.

روابط عمومي شركت تدارك نيز با عرض خسته نباشيد خدمت آقاي بماني، ضمن خداقوّت حضور آقاي عبدي، ورود ايشان را به خانواده بزرگ تدارك در كسوت مدير عاملي تبريك عرض نموده و از خداوند ياري رسان براي هر يك از اين عزيزان در هر سنگر و هر رده‌اي كه رَداي خدمتگزاري به تن مي كنند آرزوي سلامتي و توفيق روز افزون مسئلت مي‌نمايد.

در تصوير فوق، آقاي عبدي نفر دوم از سمت چپ ديده مي‌شوند.

تعداد امتیازات: (13) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (4487)
گروه خبر: اخبار شرکت
کد خبر: 145
  • در حضور اعضاء هيئت مديره موسسهء همياري كوثر و  اعضاء هيئت مديرهء شركت ملي خدماتي تدارك صورت پذيرفت: مراسم توديع و معارفه مدير عامل شركت تدارك.

RSS comment feed نظرات ارسال شده

1
# احمد (شنبه 03 مرداد 1394 02:14 ب.ظ)
باسلام
ضمن تقدير و تشكر از زحمات جناب آقاي بماني
خيرمقدم عرض ميكنم خدمت جناب آقاي عبدي اميدوارم در طول خدمت به اين قشر زحمت كش زير سايه پروردگار متعال موفق باشند . انشاءا...
ارادتمند شما سمائي
بيمارستان بانك ملي ايران
2
# نماینده خراسان رضوی (يکشنبه 04 مرداد 1394 05:17 ق.ظ)
باسلام واحترام آرزوی توفیق ,سلمتی وسربلندی برای جناب آقای بمانی همچنین عرض خیرمقدم و آرزوی موفقیت برای جناب عبدی راازخداوند متعال داریم
نمایندگی وپرسنل شرکت دراستان خراسان رضوی
3
# نماینده خراسان رضوی (يکشنبه 04 مرداد 1394 05:17 ق.ظ)
باسلام واحترام آرزوی توفیق ,سلمتی وسربلندی برای جناب آقای بمانی همچنین عرض خیرمقدم و آرزوی موفقیت برای جناب عبدی راازخداوند متعال داریم
نمایندگی وپرسنل شرکت دراستان خراسان رضوی
4
# نماینده خراسان رضوی (يکشنبه 04 مرداد 1394 05:34 ق.ظ)
باسلام واحترام :
آرزوی توفیق ,سلامتی وسربلندی برای جناب آقای بمانی همچنین آرزوی موفقیت برای جناب آقای عبدی
مدیریت محترم جدید ازخداوند متعال داریم
ازطرف نمایندگی وپرسنل شرکت دراستان خراسان رضوی
5
# مجتبي انصارزاده مهابادي (يکشنبه 04 مرداد 1394 06:42 ق.ظ)
با تشكر و قدر داني از زحمات جناب اقاي ماني و عرض خير مقدم خدمت اقاي عبدي
6
# علی بابائی- زنجان (يکشنبه 04 مرداد 1394 07:51 ق.ظ)
جناب آقای منصور عبدی مدیریت محترم عامل شرکت ملی خدماتی تدارک
باسلام احتراما انتصاب شایسته جناب عالی به عنوان مقام محترم مدیریت عامل شرکت ملی خدماتی تدارک
ارمغان خوشایند کوشش های در خور تحسین شما در عرصه مدیریتی تان می باشد ضمن عرض تبریک از
خداوند بزرگ موفقیت جنابعالی راخواستارم . و همچنین از زحمات و محبت های ارزشمند جناب آقای بمانی
کمال تشکر را می نمایم .
7
# محمد بابک عموئي (دوشنبه 05 مرداد 1394 05:26 ق.ظ)
جناب آقای منصور عبدی
با سلام و احترام؛
انتخاب جنابعالی را به عنوان مدیر عامل شرکت ملّی خدماتی تدارک تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال توفیق روز افزون شمارا خواستارم.
نماینده استان کردستان
8
# نمایندگی استان قزوین (دوشنبه 05 مرداد 1394 05:32 ق.ظ)
باسلام
جناب آقای منصور عبدی
ورود جناب عالی را به عنوان مدیر عاملی شرکت ملی خدماتی تدارک صمیمانه تبریک و تهیت عرض نموده و از خداوند منان براي شما آرزوي سلامتي و توفيق روز افزون مسئلت مي‌نماییم و با عرض خسته نباشید خدمت جناب آقای بمانی بدینوسیله مراتب سپاس خود را ازتلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه جنابعالی تقدیم می داریم.
ازطرف نمایندگی و کلیه پرسنل شرکت ملی خدماتی تدارک استان قزوین
9
# نماینگی اصفهان -درودیان (دوشنبه 05 مرداد 1394 05:34 ق.ظ)
جناب آقای منصور عبدی انتصاب شایسته جنابعالی را به سمت مدیریت عاملی شرکت ملی خدماتی تدارک تبریک عرض نموده از خداوند متعال سلامتی ،موفقیت و بهروزی را برایتان مسئلت داریم .
10
# نمایندگی استان قزوین (سه شنبه 06 مرداد 1394 04:10 ق.ظ)
باسلام
جناب آقاي منصور عبدي
ورود جناب عالي را به عنوان مدير عاملي شرکت ملي خدماتي تدارک صميمانه تبريک و تهيت عرض نموده و از خداوند منان براي شما آرزوي سلامتي و توفيق روز افزون مسئلت مي‌نماييم و با عرض خسته نباشيد خدمت جناب آقاي بماني بدينوسيله مراتب سپاس خود را ازتلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه جنابعالي تقديم مي داريم.
ازطرف نمايندگي و کليه پرسنل شرکت ملي خدماتي تدارک استان قزوين

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت