اخبار و مقالات

28

اعلام اسامی برندگان جشنواره بانک و خاطره بانک ملّی ایران

 اعلام اسامی برندگان جشنواره بانک و خاطره بانک ملّی ایران
اسامی برندگان جشنواره «بانک و خاطره» کانون جوانه های بانک ملی ایران اعلام شد.
در این جشنواره که به مناسبت گرامیداشت ایام‌ا… دهه مبارک فجر ویژه دانش‌آموزان عضو کانون برگزار شد، پس از بررسی‌های تخصصی هیأت داوران جشنواره متشکل از کارشناسان حوزه ادبیات کودک و نوجوان، برندگان جشنواره مشخص و معرفی شدند. موضوع اصلی این مسابقه «خاطره کودکان و نوجوانان از بانک» بود و متقاضیان با عضویت در کانون جوانه‌های بانک می‌توانستند در این مسابقه شرکت نمایند.
محور ویژه مسابقه خاطره‌نویسی، «خاطره من با ملی کارت آرزوی بانک ملی ایران » و سایر محورهای مسابقه نیز «خاطره من از بانک»، «اولین باری که به بانک رفتم»، «روزی که در بانک حساب باز کردم»، «وقتی در قرعه‌کشی بانک برنده شدم» و… بود.

جوایز جشنواره در بخش ویژه (خاطره‌ من با ملی کارت آرزو)، 10سکه تمام بهار آزادی برای 5 نفر از دانش‌آموزان دبستانی و 5 نفر از دانش‌آموزان دبیرستانی و همچنین 30سکه نیم بهار آزادی برای 15 نفر از دانش‌آموزان ابتدایی و 15 نفر از دانش‌آموزان دبیرستانی، 30 سکه ربع بهار آزادی برای 15 نفر از دانش‌آموزان ابتدایی و 15 نفر از دانش‌آموزان دبیرستانی و 30سکه گرمی برای 15 نفر از دانش‌آموزان ابتدایی و 15 نفر از دانش‌آموزان دبیرستانی می‌باشد که جوایز برندگان تهرانی طی مراسمی در اسفند ماه امسال اهدا و جوایز برندگان شهرستانی نیز به آدرس آن‌ها ارسال خواهد شد.

منبع سايت بانك ملّي ايران

تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (3339)
کد خبر: 101
  •  اعلام اسامی برندگان جشنواره بانک و خاطره بانک ملّی ایران

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت